KAŻDY OPIEKUN JEST WAŻNY I WYJĄTKOWY

Pasja i poświęcenie, tylko dzięki temu można zajść dalej...

Jesteśmy tutaj dla Ciebie
W czym możemy Ci pomóc?

Monika

Łukasz


Zadzwoń do nas
071 724 20 05


Wyślij CV

Zostaw dane. Oddzwonimy.

Imię

Nazwisko

Nr telefonu

Email

Zamawiam rozmowę

KIM JESTEŚMYVeritas Care Ltd to angielska spółka wywodząca się z Veritas Group w skład, której zaliczamy Opieka Veritas Sp. z o.o., Veritas DP Sp. z o.o., Veritas UK Sp. z o.o., Veritas Care Ltd (UK)


Od 6 lat sukcesywnie się rozwijamy. Zapewniamy pracę Opiekunom w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii (Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia Północna).


Veritas Care Ltd, angielska spółka- zapoznaje Opiekuna z Polski z angielskim pracodawcą lub z klientem bezpośrednim. Zapewniamy legalną i wysoko płatną pracę w całym Zjednoczonym Królestwie (UK). Oferujemy wysokie wynagrodzenie w przedziale £ 1500-£1800 netto miesięcznie na stanowisku OPIEKUN OSÓB STARSZYCH.


Naszą specjalizacją jest model live-in, czyli praca z zamieszkaniem u klienta, gdzie zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia klient (podopieczny). Miesięczne wynagrodzenie to Twoja oszczędność, którą zabierzesz do Polski!


Misją Veritas Care jest zapewnienie najwyższej jakości opieki nad osobami starszymi w Wielkiej Brytanii w połączeniu z satysfakcją i zadowoleniem z pracy naszych Opiekunów. Zdajemy sobie sprawę z poświecenia, zaangażowania, wysiłku i serca jakie każdego dnia wkładają nasi Opiekunowie za co bardzo ich szanujemy, cenimy i darzymy zaufaniem.O NAS SIĘ MÓWI
„Podjęłam decyzję o współpracy z Veritas – ale długo się wahałam...po takim czasie nie żałuję tej decyzji. Praca w Veritasie daje mi poczucie dużego bezpieczeństwa, wiem że to jest praca legalna, że każdy wyjazd jest sprawdzony. Otrzymujemy kontrakty z ustalonymi warunkami i zawsze mogę zadzwonić do pracowników Veritas. Zawsze uzyskuję od nich pomoc i poradę. Firma jest bardzo profesjonalna, ponieważ wszystkie niezbędne rzeczy załatwia w imieniu opiekunki!
Serdecznie, wszystkim wyjeżdżającym polecam Firmę Veritas Care.”

Paulina Gruza

„Agencja Veritas przez którą pracuję w Wielkiej Brytanii działa skutecznie i profesjonalnie, w bardzo krótkim czasie znalazła mi zlecenie. Mogę polecić współpracę z firmą Veritas.”

Alicja Jasiulis

„Witam serdecznie wszystkich co chcieliby pracować z firma Veritas. Jest bardzo profesjonalną agencją, a w szczególności chciałabym podziękować p. Monika Ryz i p. Zbigniewowi , co prowadzi treningi, jeżeli wszyscy pracownicy są tak kompetentni w tym co lubią i robią, a robią to profesjonalnie, to gratuluje szefowi zebranie takiego teamu. Jeszcze raz dziękuje za pomoc i namawiam wszystkich do współpracy z ta agencją . Polecam, praca czeka dla wszystkich chętnych. Ja już pracuje i jestem zadowolona.”

Miroslawa Dorosz

„Bardzo polecam firmę Veritas Care, są oni OGROMNIE pomocni i pomagają spełnić marzenia. Zawsze marzyłam o pracy w living-in care w Anglii, lecz zawsze bałam się przełamać barierę językową - ta firma we wszystkim mi pomogła, pokierowała dalej co ułatwiło mi zdobycie pracy wręcz w ekspresowym tempie. Teraz mam świetną pracę i stawiam na samorozwój. Firma Veritas to naprawdę firma, która dba o swoich opiekunów - pozostają z opiekunami w ciągłym kontakcie telefonicznym (sami dzwonią) i interesują się opiekunem i tym jak się mu wiedzie i pracuje. Veritas to najlepszy wybór.”

Karolina Bortel

„I cannot thank you enough for your service. Our Mother, Alicia, was struggling on her own, and as we live quite a distance from her, it was a constant worry that she may suddenly be taken ill, or have an accident, with no one around to help. We knew we had 2 options: either to try to move her to a care home – which she would hate – or else try to find a live-in carer.
We went through the usual care agencies, and in due course found a 24 hour carer: however, we could not afford the staggeringly large prices the company charged us. We then heard about Veritas from a friend, and thought we’d give you a chance.
The carer you have found for our mother is lovely – she has become a true friend and part of the family, and we can rest easy knowing that our mother is in safe hands. Beata is a very well educated woman, with a keen wit, and is very good at judging Alicia’s moods and tending to her needs. The costs are approximately half of what we were paying, which means that we can afford to keep our Mother at home, where she can spend the evening of her life with some dignity.„

Julian Hoad

„we have found Veritas very professional at all levels and responsive to our needs. The carers which we have placed, have been exceptional and work to a very high standard. We look forward to developing our relationship with Veritas„

Pauline R., Recruitment and Training Manager

„Ola has been caring for mum as a live-in carer ... She is very caring and understanding when it comes to mums needs. All meals are freshly prepared and Ola insures that mum has her daily intake of fluids and medication. She also exercises and entertains mum by making paper shapes with her„

Janet, Private Client